Scipeáil chuig an bpríomhábhar

Coláiste na Tríonóide, Baile Átha Cliath

Trinity Menu Cuardaigh Tríonóide



Teagmháil

Gearrbheathaisneis Foirne

Suíomh (PDF 2.26 MB): Tá an tIonad Spóirt nua lonnaithe ar an taobh thoir den champas, le Sráid an Phiarsaigh, Rae an Iarthair agus an Líne traenach ar a imeall. Is féidir teacht ar an Ionad Spóirt trí Rae an Iarthair, ó gheata Shráid an Phiarsaigh no ón taobh thosaigh den Choláiste. Tá sé suite i ndiaidh fhoirgnimh Lloyd agus Hamilton sa chúinne thoir den champas.

Ainm Post Teileafón Ríomhphost
Michelle Tanner Ceann Spóirt agus Áineasa +353 1 896 2243 michelle.tanner@tcd.ie
Matthew Dossett Leas-Cheann Spóirt agus Áineasa +353 1 896 3636

matthew.dossett@tcd.ie

Rosie King

Bainisteoir Forbartha Gno

+353 1 896 3581 rosie.king@tcd.ie
Eamon Cusack

Bainisteoir Seirbhísí agus Eispéiris Spórt

+353 1 896 4116 eamon.cusack@tcd.ie
  Oifigeach Feidhmiúcháin Sinsearach +353 1 896 1502  
Dylan Scally Bainisteoir Gníomhach Clár-Spórt +353 1 896 3581  
  Bainisteoir Clár- Spórt (ar shaoire) +353 1 8963581  
Aindriú Jenkinson Oifgeach Feidhmiúcháin +353 1 896 1803  
FACS   +353 1 896 3608  
       

Bainisteoirí ar Dualgas

Telephone: +353 1 896 4111

Ainm Post Teileafón Ríomhphost
Alan Campbell     acampbe@tcd.ie
Niamh Rudden     ruddenn@tcd.ie
Orla O'Brien     orobrien@tcd.ie
Sorcha Stapleton     staplets@tcd.ie

Foireann Fáiltithe

Telephone: +353 1 896 1812

Ainm Post Teileafón Ríomhphost
Kay Cullen Fáilteoir Sinsearach +353 1 896 1816 kcullen@tcd.ie
   

Teagascóir

Telephone: +353 1 896 1812

Ainm Post Teileafón Ríomhphost
     
   
Jesus Perez      
       
Mark McGauran      
John O'Connor      
Niamh Rudden  
Conor Laverty Oifigeach Forbartha CLG +353 87 6338199 gaadev@tcd.ie
Tony Smeeth Stiúrthóir Rugbaí +353 1 896 3468 dufc@tcd.ie
Joe Morgan Faichí Spóirt- Seantrabh +353 1 896 1873  
Andrew Coleman Maoirseoir Theach na mBád – Droichead na hInse

+353 87 6538739